Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Advokátní kancelář Cink a partneři, s.r.o.
Cink a partneři je advokátní kancelář, která působí v Praze a Plzni, ale své právní služby poskytuje klientům v rámci celé České republiky. Cink a partneři se orientují v oblastech rodinného, insolvenčního nebo pracovního práva. Při hledání řešení využívají znalostí daňových poradců, soudních znalců i exekutorů. Zakládají si na uceleném řešení problému.
Cink a partneři je advokátní kancelář poskytující právní služby ve svých kancelářích v Praze a Plzni, ale také po celé České republice. Cink a partneři mají díky dlouholeté praxi zkušenosti ve všech oblastech práva. Řeší problémy v oblastech jako je občanské, obchodní nebo rodinné právo. Úzce spolupracují s daňovými poradci, auditory nebo například soudními znalci. Díky tomu vždy nabízejí komplexní řešení problému.
http://www.cink.eu/

Sady 5. května 36, 301 00 Plzeň
Plzeňský kraj

Chcete TOPovat, Zvýraznit odkaz, zobrazit LOGO nebo zvýhodnit pozici ZDARMA - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4705 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4705 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4705 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4705 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4705 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:


Pro zvýhodnění pozice ZDARMA
vložte odkaz na náš na vaši hlavní stránku. Náš robot stránky pravidelně ověřuje zda jsou funkční a pokud tento odkaz v přesném znění nalezne, zvýhodní vás v pozici před ostatními kromě placených služeb. Text zkopírujte do schránky a vložte do vašeho kódu.
<a href="http://www.nabidka-firem.cz" title="Adresář firem, obchody, firmy, katalog" target="_blank">Adresář firem</a>
http://www.cink.eu/